Prosinec 2009

Gossip girl

23. prosince 2009 v 23:35 | Míša |  Gossip girl
.........Gossip girl aneb Super drbna.........
Gossip girl-k tomuto názvu jsem se dostala přes knihovnu,byla to knížka.Měla několik dílů, myslím,že dohromady asi tak 13.Všechny díly neměly méně stránek než 400.Na této knížce mi zaujal obal :)...který není důležitý,ale dokáže upoutat.Vypadalo to,jako ze života nějakých modelek,mládeže slavných apod...Tak jsem si tři díly půjčila a začala číst.KNÍŽKA mě úplně pohltila!! Jenom jsem v ní ležela a četla...Niky nechápala,soudí,že je to prý blbost.Nakonec jsem knížky přečetla všechny.
Měla jsem úžasný pocit,myslím...,že jsem se díky té knížky změnila.
Letos v září jsem uviděla v TV reklamu na nějaký seriál..upoutávky mě nadchly,tak jsem čekala na název...byla jsem v šoku-SUPER DRBNA.Ihned jsem šla ten seriál hledat na intenetu,našla.Od té doby se na něj dívám,kdykoli mám čas.Je to něco jako můj vysněný život :D... o postavách které tam jsou přemýšlím jako o doopravdických.Sice celý seriál je úplně jiný než knížka.Ale pžesto je VÝÝÝBORNÝ.
O čem je to vše? Zkoušela jsem to vysvětlovat mamče,ale pokaždé když to vyprávím to vyzní divně...řekla bych že to nejde popsat...

Seriál Gossip Girl vypráví o životě New Yorské smetánky, ale také "obyčejných" lidí, kteří nemají na kostýmky od Prady či brýle od Chanelu. Hlavními postavy jsou Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Jenny Humprey, Dan Humprey, Nate Archibald a Chuck Bass.

Seriál začíná v době, kdy se Serena vrací z internátní školy zpět do New Yorku. Jaké tajemství si přivezla a co vlastně měla s Natem? A kdo je tajemná Super Drbna, která ví o všem, co se na Upper East Side děje? To vše a mnohem víc odhalí čas ..
takto to popsali na internetu,je to hlavně o těch ,,bohatých,, .Jsou tam intriky mezi mladými lidmi....a to se mi možná líbí...styl Blair a Sereny-elegantní styl.Charakteristika GG slovy: styl,elegance,peníze,studium,intriky....

GG - gossip girl
Srena van der Woodsen a Dan Humprey (chodí spolu jak v seriálu tak ve skutečnosti)
Blair Waldorf a Chuck Bass - věčně zamotaný vztah(tito čtyři lidé - i obrázek nad,jsou hlavní lidé v seriálu)
Blair-je svá
Serena - je nádherná
Všude nosí barevné oblečení :)...takové luxusní,je to jiný svět
I když je seriál úplně jiný než knížka,mně to nevadí..je SUPER!!

X.O.X.O. Vaše Míša

21.12. 2009

23. prosince 2009 v 19:43 | Míša |  projekt 365
Sněhový den :)

S trochou představivosti je tam napsané Vánoce :)..nojo jenže hned po vyrobení mi po tom přeběhla Laydinka a potom i Čikouš :D
srdíčko
andělíčkové
válení sudů - výsledek:
a Vraný...vysvitlo sluníčko :)

4. ADVENT

21. prosince 2009 v 18:48 | Míša |  projekt 365
Tak a je to skoro tady :).Už se jen 4krát vyspíme a je tu Štědrý den.
Dobalila jsem dárečky a byla skoro celý den nahoře s Kryšpínkem..(pořád marodí :(,je to hrozný ani si neužije sněhu).
Večer jsme málem zapomněli zapálit čtvrtou svíčku,ale naštěstí jsme si vzpoměli.
UŽ SE NA TEBE TĚŠÍME JEŽÍŠKU ;)

fotka z mého pokoje ze střešního okna,mám pěknej výhled :)...na kostel a půl Vraného

Sobota 19.12.

21. prosince 2009 v 18:36 | Míša |  projekt 365
Vánoční trhy :)
Dneska přijela Hanička s babičkou a Káťa s Jindrou...
Už jsem dlouho Káťu neviděla.Bříško už má docela velký :) a dokonce již ví co to bude,ale budou to slavnostně ohlašovat rodičům až o Štědrý den.
Když přijeli tak jsme se šli podívat na trhy u školy.No jindy tam bývá více věcí...,ale tak bylo to pěkný.Jindra (zvyklí z Afriky na teplo) byl úplně zamrzlí.Na začátku se mi smál jak mám teplé boty,ale potom je chtěl taky :D.Byli ten den na Zličíně a chtěl si vybrat nové kraťasy...nojo ale v České republice sehnat před Vánoci kraťasy :D se prostě nedá...jenže on tvrdí že nic jiného nepotřebuje...všude chodí skoro bos,a jen v kraťasech.Na trhu vybíral nějaký šperk pro svou přítelkyni.Jsem ráda že jsem ho viděla :).Popíjeli jsme spolu ve škole svařák a byli u topení :).Doma mamča svařák udělala taky,k tomu občerstvení a bylo nám pěkně...krásně jsme si popovídali a odpolende všichni odjeli.


3. ADVENT :)

21. prosince 2009 v 17:41 | Míša |  projekt 365
3. Adventní neděle.... páááni už se nám to blbíží.S Kryštůfkem stále Ježíška probíráme :)
A další věc...KONEČNĚ ZAČALO SNĚŽIT!! Žeby jsme měli Vánoce na sněhu? No uvidíme.


škola

13. prosince 2009 v 13:46 | Míša |  projekt 365
Ve škole je to honička.Všichni učitelé pořád zkouší a píšeme neustále testy.Jednoduše se honí známky-nejlépe ty lepší :)...
Pořád nesněží :( ale zima je pořádná...

SOŠ civilního letectví - obor:obchodně provozní pracovník civilního l.

13. prosince 2009 v 13:36 | Míša |  projekt 365
Táák a je to tady,dnes jsme se jeli podívat na mou vysněnou školu.Už ve škole jsem byla celkem nervozní,ale pořád jsem to měla pod kontrolou.Když jsem ale vystupovala před SOŠ c.l. byla jsem příííšerně nervozní.Šly jsme dlouuhou chodbou a studenti,co nás tam prováděli nás pořád někam strkali na různé přednášky do tříd.Tam jsem se uklidňovala :)...Akorát jsem byla pořád nesvá z přijímacích zkoušek,naštěstí v jedné třídě byli příklady všech přijímacích zkoušek a to: z českého jazyka,anglického jazyka,matematiky a všeobecných znalostí...to jsem se ale uklidnila docela jsem je uměla,všechny otázky jsem si prošla a celkem úspěšně :)
K tomu budou ještě ústní zkoušky z angličtiny a všeobecný pohovor.
Celá škola je laděná do tmavě modré-barva letectví :)...krááááásnéééé.
Po páté hodině jsme šli obejít autobusové zastávky,abych věděla jak a kde jezdí autobusy apod...a potom se šli podívat do nákupního centra Šestky.

CELKOVÝ DOJEM Z DNEŠNÍHO DNE JE ZMATENÝ,ALE ŠŤASTNÝ :D

Třídní trička :)

7. prosince 2009 v 22:20 | Míša |  projekt 365
Škola!!
Přišli nám třídní trička.... :) toto utíká :) woooow!!
Nejprve jsme plánovali mít ta trička tyrkysová,ale nakonec máme světle modré... :) Holky elastické a kluci normální.Máme i modrou třídu,stejný odstín :) je to pěkné...

Fotku celého trička dodám...ale jen tak pro představivost ho má na sobě Lucka,holčina hned nalevo...vedle Kája a já :)
s Kájou
a ještě s Ady

2. ADVENT :) a Mikuláš

7. prosince 2009 v 22:11 | Míša |  projekt 365
Na oběd jsme jeli k babičce a dědovi do Lukova.Bramborový salát a kuřecí řízek :) mňam,k tomu chlebíčky a sladké...
V 14:00 jsme jeli na Mikulášskou akci,ze začátku tam bylo pár lidí,ale časem se zaplnilo...spoustu soteží.Ovšem náš Kryštůfek pořád jen seděl na klíně a díval se,jak děti skotačí.Nakonec s ním mamka prolezla tunel,celý ho proplakal :D takže jsme další aktivity zavrhly.
Když přišli čerti s Mikulášem a andělem,bráška začal plakat...Ale vzchopil se a řekl básničku do mikrofonu!! ŠIKULKA :) dostal čokoládu a byl spokojený.

S čerty - Jirka,Honza a Filip :)

a večer jsme zapálili DRUHOU svíčku...páááni už aby tu byly Vánoce :)

Mikuláš,čert a anděl :)

5. prosince 2009 v 22:53 | Míša |  projekt 365
Na dneska se mi zdál divný sen...dostala se mi do něj teta Marie..probudím se a poslouchám...byla u nás na návštěvě :),tak proto...
Hezky jsme popovídali a mamča udělala oběd.Po obědě jsme se s mamčou a Kryštůfkem vyšikovali že půjdem na ,,Mikulášovou,, akci Vraného do kulturního domu.Když jsme tam přišli byli tam jen malý hasiči a udiveně na nás koukali,co tu jako děláme?! :D Jooo,zpletli jsme se,ta akce je až zítra :)...tak jsme šli procházkou zpět a hned udělali světýlka okolo domu.
Později přijel Michal..pro své věci,které si u nás nechali-už se stěhují do svého nově postaveného domu.Současně přijela i Hanička...takže dnešek PLNOOO AKCÍ :) a to není vše.
Večer mi přišla smska,že jsou čerti na bytovkách - od Vaška,ať se přídem s Kikynkou podívat.Kryštůfek dělal před klukama,že se nebojí,ale jakmile se objevilo sedm čertů začal histerisky plakat...musela jsem kluky-čerty usměrňovat,aby se trochu klidnili...potom chtěli tahat do pytle mě apod... Kryštůfka jsem odvedla domů,aby se uklidnil..celou dobu fňukal,bylo mi ho líto :( :)..
Šla jsem zpátky za nimi..s čerty,Mikulášem a andělem šla ještě skupinka asi 20 lidí :) takový průvod :D ale jen mládeže z Vraného a okolí..byla to sranda, i když půlka z nich už pod účinkem alkoholu..Obešli jsme Vraný a šli na chvilku do hospody...
Později mi vyprovodili klucí dom,nesměla jsem totiž na zábavu...většina lidí na zábavě zkončila,někdo šel promrznutý domů a někdo toho měl už dost,že mu bylo špatně už před zábavou,tak taky zkončil doma.
Doma jsel si to ale stejnak užila :).. Tak snad zábava bude někdy jidny :)


Barborka

4. prosince 2009 v 19:52 | Míša |  projekt 365
Mamče se udělalo včéra špatně.Takže jsem ráno musela vstávat s Kryšpínkem...ale nakonec jsme stávali i když tu byl taťka,když jsme snídali tak Nikča zavolala že chce stávat...a tak jsme Kryštůfkovou reakci na plnou punčochu od Barborky viděli všichni.
Je to pokaždý pěkný :)
Přes den nám opět přišly nějaké dárky...tak jsem ráda,že se to stihne.
S Kryštůfkem jsme nazdobyli malý vánoční stromeček který dáme ven ,,pro zvířátka,, :)