Červenec 2009

den ... 251 - 14.7.

17. července 2009 v 21:50 | Míša |  projekt 365
S mamkou jsme jeli a Niky do Slanýho - prošli jsme s mamkou celý Slaný nakupovali povídali a smáli se :) a pak jsme si dali českou zmrzlinu BLÉÉÉÉ fuj už dlouho si jí nedám...čokoládová zmrzlina má s čokoládou společné možná jen jméno nic víc...zlatá Chorvtastká zmrzka.
Pak jsme se sešli s Niky a jeli k babí do Černochova kde se Kryštůfek cákal a já fotila...mamka mi vzala fotky z balonkama.
No...

den ... 250 - 13.7.

17. července 2009 v 21:35
Celý den je polehávací :)...
Celej den ale s Niky (jak jinak) ... jsme trajdali po Vranym.Domluvila jsem se s Vaškem že si dáme spicha a sejdeme se abychom popovídali o tom jak jsme se měli a co se tu stalo bez mé...naší rodinně společnosti stalo.Potkali jsme i Pavlu s Bohoušem a Jirkou tak jsme spolu popovídali a pak šli domů na grilování :)

Nedopuštěný rybník

den ... 235-249 - 30.6-12.7

17. července 2009 v 21:18 | Míša |  projekt 365
odjezd - dovolená - příjezd
Odjíždíme...všechno je v pohodě,i noc-my děcka jsme se vyspali dobře rodiče né.
Ke konci když jsme přejeli hory byl nádherný výhled na moře bylo to boží :).Když jsme dorazili v pořádku dolů k moři kde měl být náš apartmán byla jsem zděšená-všude plno lidí-moře ošklivé(něco jako jezero bez vln a špinavé) no bylo to divné.
Ale hned odpoledne jsem svůj názor změnilo a začalo se mi tam moc líbit.
Pláž byla krásná a zmrzlina!! Byla jako naše tři kopečky a ještě k tomu taková výborná!!Kornoutek byl takový ten tmavý za který se u nás doplácí.
Celá dovolená proběhla úžasně...každý večer jsme chodili do restarací na večeři apod.A potom ještě později na zmrzlinu Kučerovic chodili k jinému zmrzlináři než my.My chodili k Samovi :)Tento zmrzlináž si mě oblíbil :) úžasně jsme si spolu popovídali-uměl skvěle spoustu jazyků...Místních lidí jsme tam poznala více a všichni byli milý :)

Já a Sam (zmrzlinář)- mně je 14 a jemu 18 není moc vidět ten rozdíl :) byl drobnej
Chorvatsko
u tety Jany v Podgoře-bylo to větší městečko než naše...Holky byli suprový :).Večer jsem si sedla do mraveniště :D taky supr.
na zmrzlině u Sama
v restauraci s Niki
a všici společně :)
cestou domů
po příjezdu jsme hodili bráchu do Lukova(protože on spal celou noc domů) a my se jeli domů vyspat..po vyspání jsme kolem 3h. odpoledne jeli do Lukova na oběd...

den ... 234 - 29.6

17. července 2009 v 20:11 | Míša |  projekt 365
Balíme...panuje zmatek.
Přijela nám návštěva Helena z ,,klubu SMA,, s dcerou Verčou (s tou jsme si pěkně poklábosily) a s Aničkou.

Tak zítra odjíždíme!! Fíííha.

Mamka mi upravovala nehty,mno a jedem čas kdy chodila na gelové nehty tak si pořídla celou soupravu aby když se jí nějaký utrhl aby ho připevnila.No tak mi udělala gelové nehty :).