den ... 46 - 22.12.

25. prosince 2008 v 21:57 | Míša |  projekt 365
Jede se do Prahy.Niky a brácha zůstávají doma - bude je hlídat babí.Nakonec jedu jen s tatkou a mamkouu,tatí šel na ,,thajské masáže,, a s maminou jsme procházely obchůdky...Večer tatka v pět přišel na ,,Václavák,, kde jsme měli ,,spicha,,.A šli jsme na Staroměstské náměstí..nádhera =)... počkali jsme si na odbytí Orloje..a pokračovali uličkami dál...v jednom podchodu byla maličká kapela (zkládala se: z 3 lidí - zpěv,flétna,kytara) zpívali koledy,pár lidí tam stálo tak jsme ze zvědavosti zastavili a posluchali,po chvíli přišla paní a dala nám texty.. no a tak jsme zpívali také.Ještě jsme navštívili Karlův most (za večera je moc krásný) dále Pražský hrad (byl nádherný,krásné nádvoří apod...) a chrám sv. Víta...
Bohužel,unaveni jsme museli ještě do Globusu nakoupit ,,potřebné maminčiny ingredience,, na Vánoce =)

Mamina hodně fotila že jsem byla před ní =) a vzniklo toto...no a na této fotce je stromeček z Václavského náměstí a já ;)
V pozadí je brána na Karlův most...zrovna jsem se zastavila a koukala na fretku =D (kterou měli ve stánku vedle ulice no a mamča právě fotila =D no náhoda a také vidíte jak u vody foukalo nojono =),(nakonec jak mamka řikala vznikla uměleská fotka =D)
Tááák a tady jsem na Karlově mostu..a za mnou nádherný Pražský hrad =) (omlouvám se,fotka je přesvětlená či co..ale hrad pěkný)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 26. prosince 2008 v 12:55 | Reagovat

Super...že jste si to tak užili... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama