Prosinec 2008

den ... 54 - 30.12.

30. prosince 2008 v 0:15 | Míša |  projekt 365
Spala jsem u ségry na gauči,takže hned po ránu jsem měla bolavá záda au,au...Celý dnešek utekl...Škoda jen že venku není sníh...ráno když jsem přišla do kuchyně,koukla jsem se z okna na chvilku a pak zase na kuch. linku...zatrnulo mi koukla jsem se zpět z okna,a nebylo to to co jsem myslela a doufala že je =( byl to jen mrazík...tráva byla úplně bílá - no alespon něco =)
Večer mamka chtěla naučit rámečky a různě zdobit fotky - aby byla v obraze =D.Tak jsem jí to učila vybrali jsme si tuto fotku a udělali jí na Silvestra...zítra se vyfotíme celá rodina,ozdobíme fotku Silvestrovskými motivy a budeme rozesílat..no =) docela dobrý nápad ;)

Maminky pokus - tato fotka vznikla za dohadování - co je hezčí co ne a co je zvláštní a co naopak kýčovité =D.Byla sranda.

den ... 53 - 29.12.

30. prosince 2008 v 0:09 | Míša |  projekt 365
.........Dneska jsem neměla nic moc co dělat.... a ták jsem se opět vrhla na rámečkování =) rozdávala jsem i příspěvky na lidech atd... Moc se mi líbila poupravená fotka Káji a mě,doufám že se jí bude taky líbit =) Snad ANO...

Kájík a Míšík

den ... 52 - 28.12.

30. prosince 2008 v 0:03 | Míša |  projekt 365
Návštěva....Haničky a její rodiny...Přijela i Kája...týjo už jí bude 4.3 18!! toto utíká =) je to moje zlato...bude ted dělat řidičák...takže jí mocinky moc držím palečky.
Její brácha Filip se nedostavil.No tak nic.
Večer jsme ještě čekali ještě jednu návštěvu, měli přijít v 19:00,čekali jsme no a v 19:26 začal zvonit telefon-že se nedostaví.Docela neslušnost volat takhle pozdě,kdyby volali před sedmou...no ale tak co..připravený papání jsme snědli,takže nám nic nechybělo =D

Kája =)
5.10.08...

den ... 51 - 27.12.

29. prosince 2008 v 23:55 | Míša |  projekt 365
V 7:00 stávat...o vánoční prázky,neni to zločin.No ale když jsem chtěla jet k babí tak jsem vstávat brzo musela =).Tatka mi tam hodil než jel na hon...S babí jsem si užila krásný den a ještě s bratránkem Michalem =)

Babííí

den ... 50 - 26.12.

29. prosince 2008 v 23:52 | Míša |  projekt 365
Tááák dneska jsem přišla na úplně bezvadnej prográmek na fotky...takže jsem začala blbnout =D... na Vánoční motivy - i když jsou Vánoce už dávno pryč...ale to je jedno ;)


Miška a Miška

den ... 49 - 25.12.

25. prosince 2008 v 22:33 | Míša |  projekt 365
Pořád se ještě rozdávají dárky...dneska přijeli všichni ze Zázvorkovic strany...a že jich je...tady je seznam =D :babí,děda,Pavel (ale bez své přítelkyně Andrejky je v ppráci),Domča,Mates,Verů,Míša,Míša,Barů,Kiky,Niky,mamí,tatí,Jarda,Jana)

Užívali jsme si =) Na této fotce hodně lidiček chybí...ale...no s tim už nic nenadělám (jak tak se koukám na tu fotku,docela máme nepořádek,nojo jídlo,pití,dárečky rozházený =))
Večer v 18:30 jsem s mamkou a s bráškou vyrazili k prababičce.Niky nemůže ven - aby nenastydla tak zůstala s tatkou doma.
Prababí moc pěkný dárečky =) děkujeme
Fotka už při odchodu v malinkaté chodbičce u vchodu...a já takovej obr proti prababí =D

den ... 48 - 24.12. 2008

25. prosince 2008 v 22:25 | Míša |  projekt 365
Vánoce !!!! .... celý den uběhl dokončováním a těšením se na dárky.
Večer jsme začali večeřet v 17:00 ... aby jsme stihly pohádku - Kouzla králů od 19:00
Dárky byly nádherné,jak se ukázalo bráška měl největší radost z ,,vláčkodráhy,, a né jak jsme očekávali z kola...na to jen ukázal a řekl : moje kolo a usmál se,to bylo vše =D...ale potom později na něm zkoušel jezdit =)

Ráno mamí vzbudila uplně všechny aby jsme viděli jak se Kryštůfek raduje ze stromečku =)
(takže uplně všichni v pyžamu rozcuchaní =D - no nejsou Zázvorkovic děti po ránu rozkošné ;))
fotečka jak všichni (krom mamí) sedíme u vánočního stolu,jediná já koukám do objektivu...ale moc nadšený ten výraz není =D
no nesluší mi to snad =D?
mamina konečně dostala jako poslední z naší rodiny kolečkové brusle =) tatka je dostal v září o narozky...táák a na jaře můžem vyrazit na výlet...my tři sjednoceni na in-line,Niky na vozíčku,Kryšpín na kole =D
...............Každý si svůj sen tiše sní,
...............já jsem skřítek Vánoční.
...............Sny tvé i přání znám,
...............sněhovou vločku posílám.
...............Zastudí Tě na čele a zašeptá .... Šťastné a Veseléé
♥♥DĚKUJEME JEŽÍŠKU♥♥

den ... 47 - 23.12.

25. prosince 2008 v 22:05 | Míša |  projekt 365
Za jeden den jsou Vánoce!!!
Přípravy vrcholí,mamina se nezastaví,já také....
Večer zdobíme stromek..když Kryšpínek spinká...všichni jsme z toho nadšeni...nojo koho by napadlo zdobyt stromeček večer v devět hodin...mamču =) ... chtěla to mít hotové - ale zdobyla také hlavně sama tatka do dal do stojanu a potom si sedl a koukal jak zdobí,Niky koukala na tv a občas poradila kde ozdoba je,a já jsem taky ruku k dílo moc nepřiložila,dala jsem jen pár ozdob =D..jinak jsem koukala na tv...No mamina ho chtěla po dokončení zdobení zakrýt prostěradlem či něčím,aby ho Kryšpín neviděl přes den ale až potom večer s dárečkama.Ale jak se později potvrdilo to nešlo =D nešlo zakrýt stromek... a tak jsme to nechali že bude překvapen ráno =)

den ... 46 - 22.12.

25. prosince 2008 v 21:57 | Míša |  projekt 365
Jede se do Prahy.Niky a brácha zůstávají doma - bude je hlídat babí.Nakonec jedu jen s tatkou a mamkouu,tatí šel na ,,thajské masáže,, a s maminou jsme procházely obchůdky...Večer tatka v pět přišel na ,,Václavák,, kde jsme měli ,,spicha,,.A šli jsme na Staroměstské náměstí..nádhera =)... počkali jsme si na odbytí Orloje..a pokračovali uličkami dál...v jednom podchodu byla maličká kapela (zkládala se: z 3 lidí - zpěv,flétna,kytara) zpívali koledy,pár lidí tam stálo tak jsme ze zvědavosti zastavili a posluchali,po chvíli přišla paní a dala nám texty.. no a tak jsme zpívali také.Ještě jsme navštívili Karlův most (za večera je moc krásný) dále Pražský hrad (byl nádherný,krásné nádvoří apod...) a chrám sv. Víta...
Bohužel,unaveni jsme museli ještě do Globusu nakoupit ,,potřebné maminčiny ingredience,, na Vánoce =)

Mamina hodně fotila že jsem byla před ní =) a vzniklo toto...no a na této fotce je stromeček z Václavského náměstí a já ;)
V pozadí je brána na Karlův most...zrovna jsem se zastavila a koukala na fretku =D (kterou měli ve stánku vedle ulice no a mamča právě fotila =D no náhoda a také vidíte jak u vody foukalo nojono =),(nakonec jak mamka řikala vznikla uměleská fotka =D)
Tááák a tady jsem na Karlově mostu..a za mnou nádherný Pražský hrad =) (omlouvám se,fotka je přesvětlená či co..ale hrad pěkný)

den ... 45 - 21.12.

21. prosince 2008 v 18:29 | Míša |  projekt 365
Buch,bác,buch...vyděšeně se zvednu a otevřu dveře...vidim Michala jak chodí po schodech nahoru a dolů sem a tam...co tu dělá? jo nádherný probuzení =D.Mamina gruntuje =D co blázní v úterý může znovu začít =D Odpoledne bylo krásně tak jsem vzala Laidy (byla moc ráda - pouštět po zahradě ji nemůžem všude je bláto tak by jsme ho měli na chodníčkách apod.,tak se mi jí zželelo a vzala jí ven) prošly jsme celičky Vraný ke konci mi už tahala =D já už nemohla,když jsem přišla dom přivítal mě brácha a skákal no a tak jsem musela skákat taky =) bomba=).Při večeři jsem koukala na svíčky a jsem jakobi Kryštůfkůf vzor - dělá vše po mě (ale je to normální)

Tady je důkaz =) (Kryšpín umí naprosto prvotřídní ksichtíky ;))

den ... 44 - 20.12.

20. prosince 2008 v 21:06 | Míša
za 4 dny jsou tu Vááánoce =) Na mamku padla vánoční nálada, po chvíli mi jí předala a obě jsme se vrhli do pečení a později zdobení perníčků... mamka ještě dělala jiné cukroví.Já jsem od dvou do třičtvrtě na tři drhla koupelnu mamka nadávala že tam mám bordel a když je to moje koupelna nahoře tak si jí musim vydrbat sama =D

Vyfotila jsem už pár nazdobených perníčků
a na večír přijela babička,Kryštůfek se jí hned ujal...a šli si hrát

den ... 43 - 19.12.

20. prosince 2008 v 20:52 | Míša |  projekt 365
Pátek - pohodový a hlavně vysmátý.Projekťák,naše třída není nic moc,ale s Kájo jsme šli na celý den do 9.A a ty jsou prostě skvělí,nebyl okamžik kdy jsme se nesmáli...asi největší srandou byla hra Twister ( naprosto boží - moc doporučuju ;) )

Fotečky: Káťa, Klárka a já =)
a ještě Kája =) jak točí ááá moje noha =D

den ... 42 - 18.12.

18. prosince 2008 v 19:21 | Míša |  projekt 365
Hned první hodinu jsme psali pololetní pís. práci z Ma. doma jsem se učila a tak jsem si myslela že mě to nemůže nic překvapit ale opak byl pravdou dokonce jsem se bála když jsem tu pís. práci viděla strašně ve mě hrklo =D ale pak jsem se oklepala a vzpamatovala a počítala =) tak jsem zvědavá na výsledek...jinak byli ještě 2 testy...ale obyčejný.
Po škole jsem balila dárečky pro kámoše a kámošky do školy protože zítra máme ,,projektový den Vánoce,, a tak si budeme rozdávat dárečky,poslouchat hudbu,povídat si,a užívat si =)

Večer mamina upekla něco jako franc. brambory.. tady je fotečka =) opět tatka jako poslední u stolu všichni jsou už najedení =) ,nejhorší to je o štědrovečerní večeři to tatka víc a víc to jídlo protahuje schválně =D
Jinak mamí, bylo to moooc dobrý...i Lussy si pomlaskávala z drobečků pod Kryštůfkovím křesílkem

den ... 41 - 17.12.

18. prosince 2008 v 19:14 | Míša |  projekt 365
Středa..jde se do školyyy =) docela v pohodě..nic moc se nestalo známky se už pomalu uzavírají... a učitelé se připravují na pololetí,žáci se taky připravují =) ale psychicky =D

Vyfotila jsem svícen =) nojono už se ale ty Vánoce blíííží =)

den ... 40 - 16.12.

16. prosince 2008 v 18:35 | Míša |  projekt 365
Ráno jsem jela s maminou do motola do Prahy...Měli jsme tam být v 7:30 ale to nejde kvůli ségře...takže jsme přijeli do Prahy o hodinu později =D já z toho měla celkem srandu ale sestřička nadávala na mamku (ale ona nadává pořád - je děsně nepříjemná)...no a měla jsem pít a pít =D abych šla na ultrazvuk...no v jedenáct jsme byli hotové a taky otrávené...Šli jsme si koupit jídlo a čekat na tatku až nás vyzvedne...a jeli jsme do Slanýho tatka na technickou auta a my s mamí do města...Technická dopadla podle těch pánů dobře..ale nám se to nezdálo jak jsme nastartovali tak to auto začalo vydávat jiný zvuky než normálně...tak jsme jeli do autoservisu =D ale prý vše v pohodě.

Mám fotku motola(momentálně jsou tam všude opravy...maluje se,bourá,přestavuje)

den ... 39 - 15.12.

15. prosince 2008 v 18:34 | Míša |  projekt 365
Pondělí...no takže nám začíná poslední školní týden v tomto roce juchůů =) ale učitelé honí známky takže pořád píšeme...Včera večer se mi zkazila nálada a bohužel trvala celý dnešní den i když je jen poslední týden školy ...odpoledne jsem se měla sejít s Míšou (sestřenkou) ale nevyšlo to tak jsem šla s kámoškama do města a pak frrrčela domů =)

Fotka je z neděle ...nechtěla jsem jí sem dávat ale je zvláštní =D s Míšou nás napadlo to vyfotit.Hodně mobilů a to tu nejsou všem ale skoro všichni jsou zviklí když přijedou k babí vyndají mobil a položí na okenní parapet ..no a takhle to potom vypadá

den ... 38 - 14.12.

15. prosince 2008 v 18:28 | Míša |  projekt 365
Ááááá je tu třetíííííí advent ;) Hnedka ráno jsme jeli k babííííí =) na slavné 60sátiny ...jídla bylo mooocinky moc !!! ajajaj nevim co víc dodat,sešli jsme se tam upa všici byla moc sranda ;)

Fotečka já a tatínek ;) včele stolu
a dalšííí Pavel mi chtěl fotit chtěla jsem se zakrýt ale z jiného úhlu fotila mamina =) a tou rukou jsem zakryla ségru =) zajímavá fotka =D
další fotka je celýýý stůl jsou tu skoro všichni skoro ještě chybí asi tak 11 lidí
(všímejte si toho jídla =D) - (a to je jenom málo většina zákusků je ve spíži apod..)

den ... 37 - 13.12.

15. prosince 2008 v 18:18 | Míša |  projekt 365
Celý víkend nám nešel internet =( tak to dopisuji v pondělí....Sobota:V sobotu jsem stávala v půl jedenáctý oblíkla jsme se a mamka mi hodila do Lukova za babíí abych jí pomohla s vařenim a pečenim(hlavně s pečenim),(protože má zítra 60 dělá z toho svatbu - toho jíííídla =D)...už tam na mě čekaly - babí a sestřenka Verča...no a pekli jsme a pekli - šlo nám to od ruky a přesně jsme se dopňovaly...když jsme to měly hotové (to pečení) tak jsem zavolala Haničku aby pro mě přijela - Hanička byla u nás na návštěvě (naštěstí,jinak bych nemohla jak domů tatka si vzal na hon mamky auto a mamka s tim tatkovim jezdit nechce) no a já a mamka a Hanička jsme šli na Vánoční trhy ve Vranym - bylo to kouzelný =) potkala jsem tam plno přátel dokoupila nějaký dárky,a koupila si prstýnek pro štěstí od ,,parléře,, ....

A fotky? měla jsem nafocený ty dobroty co jsme pekli jenomže se mi v neděli rozbil telefon a fotky samozřejmě nemám =( .... tak jsem vyfotila prstýnek ŠTÍSTKO - je z kamene

den ... 36 - 12.12.

15. prosince 2008 v 18:10 | Míša |  projekt 365
Ráno Niky rozbila internet - pc ... no nešla do školy... já ano.Jela jsem busem ráno a i večer...ve škole jsem byla naštvaná nevim proč ale blbá nálada a taky že jsem celý den po škole sháněla mechanický vozík!! holky na něj ve čtvrtek zapoměly a taky mi zapoměly říct kde je! takže jsem ho hledala a nenašla..když jsem jim volala nebraly to.Hodněkrát jsem kvůli tomu přišla pozdě do hodiny vrrrrrrrrr no prostě děs =( ..... a když jsem přijela domů tak jsem byla promrzlá že jsem hnedky šuptila do postýlky .... =) a potom ještě na zááábavu =D a zastupitelstvo

Tatíček minutku před tím než začal řečnit před přibl. 250 lidmi

den ... 35 - 11.12.

11. prosince 2008 v 21:24 | Míša |  projekt 365
=) =) =) Šla jsem do školy ale bohužel chybí Kája..a celý den je pochmurný a hlavně mrazivý brrrr =( no jo no kdyby alespon byl sníh...no a ještě k tomu pololetní diktát z ČJ (myslím že dopadl dobře,dám vám vědět =D),zkoušení z AJ a test z Rv =( .....no a ještě škola do půl čtvrtý doma jsem šla spinkat....a potom pohoda klííííídek =)

Náš kostelík ...