Listopad 2008

den ... 23 - 30.11.

30. listopadu 2008 v 20:59 | Míša |  projekt 365
Dnešní den...plný vzpomínek...vzpomínek na léto - prázdniny,tepla a úžasné nálady =) .... no... možná to způsobylo to že jsem si dneska prohlížela fotky z prázdnin...vybrala jsem na blog dvě....jedna je od nás když bylo teploučko jak jsme se koupali..a druhá z Chomutova... když se mnou nikdo nechtěl hrát ,,beach tennis,,.Já ho hrála pořád =D strašně mi to bavilo a potom taky moc šlo =D.No jinak dneska se hodně pracovalo...ráno jsem si četla pak jsem šla s mamkou vynést plasty a potom mamka dělala ,,zimnní truhlíky,, dopadly mooooc krásně,a ještě osvícení na dům...okolo celého domu... =) už svítíme =) ...No jo když už je advent ;)

Fotka od nás z domova ...no jo hned bych se vrátila ze zimy do léta
a další fotka je z toho Chomutova

a fotečka z dneška (takhle mamka udělala okna)

den ... 22 - 29.11.

30. listopadu 2008 v 20:39 | Míša |  projekt 365
Dneska...ráno jsme stávaly brzo =( na sobotu už v osm!!!! Jely jsme na celej den k babííí a dědovi..naši totiž jeli na celej den do Prahy na nákupy a nechtěli nás s sebou =D...U babičky jsme si to se ségrou užily =) nejdřív jsme koukaly na dvd,potom si povídaly sami i s babí,koupaly brášku....a hlavně babička nás děsně vykrmovala =D ale tak to asi má být =)...večer v devět přijeli naši...no a všichni spolešně povídali a koukali na ,,Prety woman,, a prostě blbli...

Babička šla odvést bratránka tak jsme s Niky zůstaly sami na chalupě...a mě prostě bolela hlava...a taky mi bylo teplo tak jsem si sedla k oknu a koukala ven potom jsem ho otevřela a dýchala čerstvý vzduch =D když jsem chtěla dolů už tak ségra že né že mi teda ještě vyfotí,aby jsme viděli jak tam bude vypadat ten svícen.

potom jsem si vlezla do postýlky....a Niky opět jako paparazzi fotila =D
no...a tady koupeme u babí Kryštůfka....

den ... 21 - 28.11.

30. listopadu 2008 v 20:36 | Míša |  projekt 365
Dnes opět ježdící den =)....ale tak nějak si už zvykám =D ....večer mi strašně naštval avon...vůbec mi to nešlo.. =D ....No ale hlavní je že konečně!!! konečně začíná zasloužený víkend (zasloužený za to že bylo v tomto týdnu hodně zkoušení,testů a celkových povinností)

avon

den ... 20 - 27.11.

27. listopadu 2008 v 21:17 | Míša |  projekt 365
Den....ehm.....no pěkný pohodový a unavený =) .... poslední asi osmou hodinu jsem zůstaly ve fyzice jen my..na laborky tak jsem se fotily =D

já a moje nej kámoška Kája
a potom s Vášou a Kájou... je to no... moc povedená neni a hlavně špatná kvalita..tak se omlouvám

den ... 19 - 26.11.

26. listopadu 2008 v 21:08 | Míša |  projekt 365
Vááánoce se blíží...všude zní koledy,vánoční výzdoba a včichni září předvánoční náladou ;) nechala jsem se strhnout taky =D a pořád si pobrukuju koledy =) ......................................
Ve škole dobré den bez problémů, i když =D dneska jsem jela na hip hop do Slanýho a v Dolíně když jsem byla v autobuse mi napsala Adéla (holka,spolužačka,kámoška která chodí se mnou na hip hop) že prý hip hop odpadá =D no já měla opravdu radost...no když jsem vystoupila ve Slanym tak jsem si řekla kdy pojedu domů? a kde budu...a najednou jsem viděla Ráďu =) šel mi naproti...tak jsem mu řekla že to je zrušený no a že musim nějak domů.Mamka mi zavolala že mi za 1min. jede autobus tak at máknu abych tam došla...ehm...pádily jsme oba...já jsem se odělila do autobusu a Ráďa na squas....

tady je cukroví který nám zbylo =D bylo toho hodně a linecký taky..no jo ale pět lidí udělá svý =D no jo vánoce plný sladkostí,radovánek a přibraných kil =D ale ty se v létě přeci vyběhají ;)

den ... 18 - 25.11.

26. listopadu 2008 v 20:49 | Míša |  projekt 365
Dneska.....den založený na testech a autobusech...Ve škole: byli u nás opět psychyatrové na dvě hodiny a probírali jsme opět vztahy ve třídě...ale měla jsem dojem že po těch čtyřech setkání se to začína pomaličku zlepšovat....O volnou hodinu jsme šli asi 10 a víc lidí ke Kájovi domů..popovídat atd...ostatní ze třídy nechtěli..mno...a po škole jsem jela vláčkem motoráčkem domů...a před Klobukama se nějak rozbil nebo nevim co ale asi po 15min. jsme zase frrrčeli dál....do Vrbičan pro mě sjel tatka....

vláček.....ehm...ehm....naše ČESKÉ DRÁHY =D =)

den ... 17 - 24.11.

24. listopadu 2008 v 20:36 | Míša |  projekt 365
Dnešní den byl plný zmatků....Ráno se autobus zdržel o 20 min....odpoledne jsem málem nestihla hip hop =D ....no na tom hip hopu se trošku pozastavím,cvičilo se opět krásně,ale po zkončení musím vždycky pospíchat abych stíhala autobus...vše vycházelo do té doby než jsem šla vrátit klíček od skřínky na recepci....spadl mi pod ni....všichni samozřejmě hroznou srandu...ale já nevěděla co mám dělat tak jsem se rozhodla čekat než na mě příjde řada - bylo mi jasné že autobus nestíhám,když na mě přišla řada tak jsem začala: Já se omlouvám ale prosim vás koukla by jste se mě spadl pod recepci klíček tak jestli tam není v tu chvíli se nějaký chlap otočil a podal ten klíček recepční se slovy:to je ten ztracený klíček slečny.No to bylo vyřešené ...ale ted jak se dostanu domů? naštěstí mi zavolal tatka že je ve Slanym a že se pro mě staví...takže konec dne celkem pěkný....doma jsem se zase učila...

No a to nejhorší z mého dne je : 5 z diktátu z ČJ - má první pětka ....(pětku z toho diktátu dostala celá naše třída) =( .... a omlouvám se,ta žákovská je špatně vidět....

den ... 16 - 23.11.

23. listopadu 2008 v 18:22 | Míša |  projekt 365
Dneska pěkný den =) .... odpoledne jsme si zase šli užít sněhu =) ale byla příšerná zima a foukal obrovský vítr brrrrrr ....ááá zase učení =D zejtra musim zase autobusama.... a večer přijela babí a děda... a koukali jsme na rodinné video =D u moře na Malorce když mi bylo šest =)

fotka se sněhulákem =D (ale nepostavila jsem ho já )
a po tom u Čertovky

den ... 15 - 22.11.

22. listopadu 2008 v 18:12 | Míša |  projekt 365
Vstávala jsem v 11:20 =D takže jsem měla krátký den =) Odpoledne jsem šla s Kikynou ven... vychutnat si ,,první sníh,,.Kryštůfek pořád řikal : ,,čo to je?,, =D potom se mu moc líbil učila jsem ho dělat koule..a potom zakopl a spadl rovnou na pusu naštěstí na trávě ale měl obličej plný sněhu..nejdřív se smál a za chvíly začal řikat :zima,zima a začal plakat =) tak jsme museli očistit =) ..... doma mamka pekla curkoví prý aby už začala ta vánoční atmosféra ;)

Kryštůfek
no... sněhulák mi nešel =D tak alespon nějaký výtvor ze sněhu...M + K -jako Míša plus Kryštůfek


den ... 14 - 21.11.

21. listopadu 2008 v 21:22 | Míša |  projekt 365
Ehm....ehm.... =) dnešek ráno jsem zase jela autobusem...a do školy jsem so moos bála ale nakonec to vše dopadlo na výbornou =D domů jsem jela utobusem .... a oni jezdí v tu dobu 3 autobusy a já nastoupila do takovýho který jede hodinu =D takže nejdéle...tak jsem měla takovou ukázkovou jízdu... =D. áááá je tu konečně víkend =) a taky dost zasloužený ;)

Fotečka Any,Marty,Niky,Kájušííík a Vanga ..... no jo no...trošku starší fotečka ale jsou tam samý lidi který zbožňuju (ale ještě jich tam moooooc chybí)


den ... 13 - 20.11.

20. listopadu 2008 v 19:16 | Míša |  projekt 365
Dnešek....ehm.... ráno semi nechtělo vůbec stávat a to jako fakt =D ale to je pořád....dostala jsem jedničku z Ma tak jsem ráda =) .....a dnešní den patří jen: MÉ SÉGŘE.... protože má dneska jmeniny :Nikola .... takže přeju hodně štěstí a zdravíška hlavně =) ...a potom taky patří učení =( zejtra budu zkoušená z Dě a z Př.... no.. =)

Máááááá ségruška mám Tě mooooc tááákhle moc ráda =)

den ... 12 - 19.11.

19. listopadu 2008 v 20:51 | Míša |  projekt 365
Dnešek....ráno mě vezl do školy tatka....ve škole...no psali jsme s př...test protože byla Cimrmanová naštvaná...moc jsem to neuměla ale ona to stejně nebude známkovat...o pc jsme s holkama kuchtily =D (rybu) .... no a po škole jsem byla s Terkou a pak s Rádou a u tety...a potom celodenočekavaný hip-hop .... Petra opět nezklamala byla báječná ...a ještě jeden člověk nezklamal =D - Ráďa se tam na mě šel podivat - nebyla jsem moc nadšená..ale potom když jsme šli na autobus jsem to ocenila =) a taky to že jsem konečně potkala Míru =D kterého jsem znala jen z vyprávění ;) no.... =)

Tohle sice neumíme =D ale tak podobný kousky jsme už zkoušely

den ... 11 - 18.11.

18. listopadu 2008 v 21:09 | Míša |  projekt 365
Dneska ráno ke mě mamka do pokoje přiběhla že jedu autobusem protože je Nikče špatně.Autobus mi jede v šest...no a bylo třičtvrtě....no samozřejmě jsem nebyla nadšená..ale co no..... škola normální..a odpoledne jsem musela opět domů autobusem..končila jsem v půl čtvrtý a autobus mi jede v 16:35 domu jsem přijela v 17:25 ..... unavená ..... ráno odjíždím za tmy a vracím se taky za tmy ........... najedla jsem se a šla se učit =D ..... ted jsem naši vyfotila jak společně připravují večeři =)


den ... 10 - 17.11.

18. listopadu 2008 v 21:01 | Míša |  projekt 365
Pondělí...zítra škola chjo....no ráno jsem jela s mamkou a bráchou a tatkou k babí na zabíjení.Ségra nemohla.Celej den jsem hlídala brášku ..... někdy ve dvě nás mamka odvezla domu a v půl čtvrtý přijela i ona a šla se ,,načinčat,, - osprchovat,obléct apod. protože jede s tatkou do divadla.... =) na večer nám mamka přivezla babí aby jsem neměla sama Kryštůfka...a pomohla nám ... potom si jeli užívat ,,kulturní večer,,.No a my jsme s babí neměly co dělat...chtěla ukázat co nosím na hip hop viz. obrázek =D opět oranžové triko...trošku přilehlý v těch volných jsem se nechtěla fotit =D ...... no a potom jsem krmila šmudlu taky viz. obrázek.....Nakonec se nic nestalo a vše proběhlo náramně =) ..... naši si to prý moc užili =)

a s babííí
a večer s bráchou

den ... 9 - 16.11.

16. listopadu 2008 v 23:11 | Míša |  projekt 365
Ráno jsem musela stávat brzo =D protože mamce bylo blbě a nebyla schopná udělat Kryšpínkovi snídani =) vstávala ve dvanáct... někdy ve tři udělala česnekovou polívku to už se vzmohla =D...no a ted je to už dobrý...a tatka to zvládl na jedničku =D

fotku z dneška nemám..no tak sem dám mýho králička Šmoulinku =) ale má blbý očička =( no co no....nějak to ten foták nevzal.

den ... 8 - 15.11.

15. listopadu 2008 v 21:54 | Míša |  projekt 365
Dneska jsem musela od rána ,,gruntovat,, protože jsme čekali návštěvu. Dokonce i taťka uklízel =) ..... někdy v půl druhý bylo hotovo, tak jsme se šli všichni převlíct a čekat na Brunclíkovi a Štikovi... měli půl hodinu zdržení ... a tu půl hodinu jsem vyplnila tím že jsem si hrála s bráchou - viz. obrázek ...... Jinak návštěva dopadla moc dobře. Byl pěkný den =)


den ... 7 - 14.11.

14. listopadu 2008 v 19:29 | Míša |  projekt 365
Dneska pěkný den, svílito konečně sluníčko... ale zima byla pořádná =) ..... Dneska byla se ségrou ve škole babí ... no a potom po škole jela s náma domů a nutně jsme se musely fotit =D =D hrůůůza a vzniklo tuto

den ... 6 - 13.11.

13. listopadu 2008 v 19:06 | Míša |  projekt 365
Dneska se mi vůůůbec nechtělo vstávat =) no jo ale do školy se musí ;) .... od rána se se mnou moje nej kámoška nebavila..nevěděla jsem proč.....a to trvalo až do půl čtvrtý, takže nic nevim ..... no ale moc mi to mrzí Kájo mám Tě moooc ráda .... ♥

Já a Kája..ve škole.... tato fotka někdy z října

den ... 5 - 12.11.

12. listopadu 2008 v 20:50 | Míša |  projekt 365
Dneska mooooc nabitej den hned ráno zubař, trhal mi zub potom jsem dvě a půl hodiny necítila pusu jak mi to hodně umrvil. Škola báječná .... no a po škole jsem šla porpví na tancování.... docela jsem se bála, ale nakonec naprosto super, Petra je úžasná cvičitelka .No a potom jsme šli do bazénu, spousta legrace no prostě krásný... domu jsem přijela v osm.... jsem moooc utahaná ..... No a ani jsem nestihla nic vyfotit...no ... Mějte se krásně!!!!!

den ... 4 - 11.11.

11. listopadu 2008 v 20:57 | Míša |  projekt 365
Dneska plnoooo věcí =) Psali jsme test z chemie, myslím že to dopadlo dobře =D ..... potom pana uč. Jánckého ( zástupce ředitele ) na tv.... dal nám zabrat =) no.... po škole jsem musela v 16:19 vlakem domů ... protože Nikča končila v 13:30 a já v 15:30 no.... ale tak tu chvilku ( třičtvrtě hodiny ) jsem byla s Radkem =) ..... no a doma učeníííííííí =D